top of page

Doświadczenie zawodowe

Od marca 2017 do września 2020 pracowałam w zespole Google ds. implementacji. W moich obowiązkach była pomoc osobom, które chciały stworzyć konto lub usługę Google Analytics, zainstalować kody Analytics, Ads (AdWords), skonfigurować konto Google Merchant Center lub tagi w Google Tag Managerze. Zajmowałam się również szkoleniem nowych agentów w moim zespołach w Europie, w Indiach i w Malezji. 

Google Analytics i Google Tag Manager są moimi ulubionymi narzędziami i dlatego postanowiłam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. W Strefie Analityki znajdziesz artykuły na temat Analytics, a jeśli masz pytania, to zapraszam do kontaktu mailowego lub na moim facebookowym fanpage'u: Owwwla - Google Analytics. W najbliższym czasie planuję również szkolenia z Google Analytics. Szczegóły znajdziesz w Strefie Analityki - zapraszam Cię do wspólnego poznania tego pożytecznego narzędzia.

Irena Kwiatkowska w serialu "Czterdziestolatek" mawiała: "Ja jestem kobietą pracującą. Żadnej pracy się nie boję!" Czasem czuję, że jesteśmy sobie bliskie. Dla mnie ważne jest to, żeby praca była pożyteczna i pozytywnie wpływała na ludzi. Toksyczne środowiska i wyścig do stanowiska nie jest dla mnie, za to chętnie się uczę nowych rzeczy i wykorzystuję dotychczasowe doświadczenia. Poniżej znajdziesz listę moich dotychczasowych zajęć i miejsc pracy. Z każdego wyszłam bogatsza o nowe doświadczenia i umiejętności, kiedy czułam, że pora rozwinąć się w innym kierunku.

  • 2019–2020 specjalistka jakości w zespole ds. implementacji Google

  • 2019 – koordynatorka międzynarodowej konferencji 'Collections - Encounters – Inspirations. Reception of Japanese art and crafts in Central and Eastern Europe before the establishment of diplomatic contacts between Poland and Japan in 1919' i współredaktorka publikacji pokonferencyjnej. Współautorka i administratorka strony internetowej konferencji.

  • 2017-2019 – specjalistka ds. implementacji Google

  • 2016 – junior front-end developer 

  • 2010 – autorka stale współpracująca z periodykiem literackim Nowa Dekada Krakowska. Niektóre z moich tekstów znajdziesz na stronie Publikacje.

  • 2005–2016 kurator sztuki w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, autorka wystaw, publikacji, wykładów i warsztatów poświęconych tradycyjnej i współczesnej sztuce japońskiej. Po szczegóły zajrzyj na stronę Sztuka.

  • 2003–2005 pilot wycieczek (Biuro podróży Wygoda Travel). O moich destynacjach napisałam w Podróżach.

bottom of page