top of page

To, co lubię robić

Wszyscy mamy swoje ulubione zajęcia. A kiedy coś robimy z przyjemnością, to częściej jesteśmy w tym dobrzy i chętniej uczymy się nowych umiejętności. Ja też mam kilka takich rzeczy.

Lubię fotografować otoczenie; przyrodę, miasto. Robię zbliżenia codzienności, dostrzegając w niej nowe szczegóły. Jeśli chcesz zobaczyć kilka moich zdjęć, zajrzyj na stronę Fotografia.

Organizuję wyjazdy, zarówno związane z pracą, jak i prywatne, dzielę się wiedzą o różnych zakątkach świata, przygotowując dla znajomych plany podróży. A skoro już o dzieleniu się - w sprawach związanych z podróżami i narzędziami Google możesz mnie znaleźć w grupach facebookowych, gdzie odpowiadam na pytania, dzielę się doświadczeniami, bo sieć kontaktów to najszybsze źródło informacji.

No i oczywiście piszę, piszę, piszę (tak, tak, zawsze te "słowa"). To są artykuły na temat sztuki i kultury, blogi z podróży, moje własne drobne formy prozatorskie. Bibliografię znajdziesz w moich Publikacjach

Robótki ręczne są świetnym sposobem na zajęcie rąk podczas długich podróży. Haftuję krzyżykami wzory, które sama tworzę na podstawie screenshotów z gier czy reprodukcji dzieł sztuki, oraz szyję i dziergam stwory fantastyczne.

bottom of page